Během letošních klauzur na Animaci vznikly ve třetím ročníku filmy, které určitě stojí za pozornost – volné téma bylo „V dobré vůli“ – žáci se jej chopili nad očekávání rozsahu.






Klauzurní pásmo můžete shlédnout zde:
Příjemnou podívanou za Animaci přeje MgA. Jiří Bosák a MgA. Štěpán Wilkus