Střední Umělecká Škola v Ostravě

Viktorie Suchánková

Viktorie Suchánková

Viktorie Suchánková

Petra Michálková

Plakát / Mockup

 

Tereza Bílková – ilustrace fajn, dohromady s textem a zvoleným fontem je toho moc.  Uživatel by byt asi zmatený,
o co jde, je to spíš art. Naopak samotná ilustrace na triku super

Karolína Havelková – pes je krásně smutný – což vlastně neupoutá potencionálního zájemce o něj. Užití písma lepší než původní, nápad s tlapkou o.k., bohužel bez nějakých variant, ne úplně využité.

Karolina Heczková – viz komunikace v mejlech – množství variant, jen škoda verzí jednoho, nakonec vcelku čisté, volba písma sedí. Motiv na triku ale vypadá dobře.

Klára Hrbáčková – super nápad i potvory, stačilo by ještě trochu podpořit typo… ilustrace ale vedou. Triko/ mockup sedí dobře, jen když porovnal  motivy ostatních, tady to bylo jen překopírování, už se s tím nic dál nedělo, ale o.k.

Lucie Kabuďová – ilustrace mrzouta samotná supr… myšlenka dál ale moc
nepodpořená – typo / dodatkové heslo / odkaz. Triko  a mock-up – na bílém pozadí a menší to vynikne lépe.

Petra Michalková – jednoduché, čisté, dobrá stylizace, působivé.

Nikol Pszczólková – Ilustrace super, ta by byla za 1. Bohužel je příliš necitlivě „zabitá“ tím písmem a motivy za ním. Triko – nosila byste takové triko (s ďáblem)? Ale to s řetězem má nadsázku.

Viktorie Suchánková – taktéž jako u Petry – no zaujal by Vás takový plakát, že? I dobrá volba písma.

Magda Šlahařová – Triko působí dobře, výtvarný motiv o.k. V hodnocení Plakát x mockup bych to rozdělil spíš ilustrace vs. grafika/ typo (ty tam moc nejsou)

Michaela Zdražilová – Bohužel Death map je běžnému divákovi nesrozumitelný – o co jde? Stylizace vlaku – ? Tvar kolejí se dal využít. Nějaký konflikt – střet na přejezdu (poslední verze plakátu bylo ve velmi malém rozlišení, vycházel jsem tedy z původní). Dodání hesla trochu pomůže, o.k. – mohlo by být klidně česky. Mockup – o.k., v menším použitelné, jen pozor – slogan by se v tak malém písmu nedal na materiál tisknout (na látku či gumu většinou sítotisk či tamponový tisk)

(Známky jdou po sobě jako jména.  Fotogalerie má svá omezení, proto je příspěvek takto rozdělen, bohužel nevešly se všechny)