Střední Umělecká Škola v Ostravě

2. A Karanténa

Ilustrace

– Stránka ve výstavbě – 

DENÍK (ILT)

Protože se všechno mění každý den, nutí mě to všechno si zaznamenat – ať si pamatuju, jaké to bylo. Aspoň tak to mám já.
Ve škole jsme načali některé deníky a vybrali jste si témata, můžete si je ponechat, nemusí se jich současné zmatky dotknout (byl tam křeček, cestování…) Můžete pokračovat v bločku, jaký máte, nechám to na Vás.
Ale vzhledem k nastalé situaci to můžete změnit. Forma, jakou zvolíte, je na Vás. Může se jednat o záznamy – jestli sleduju zprávy, sociální sítě, jestli propadám panice, depresi nebo to zas tak neřeším, současný stav je je jen „trochu jiné volno“, protáhlý „státní svátek“…nechávám chaos před dveřmi a žiju si poklidně doma se sluchátkama na uších.
Nemusíte tedy nic extra nového vytvářet, pokud si nějaké záznamy vedete, jen je střádejte jako deník/ útržky / kopie / texty / kresby. Pokud máte doma malý skener, můžete jednou za čas tento sběr naskenovat nebo nafotit, upravit v Photoshopu aj. Důležité je jen dodržet stejný formát a společně můžeme tyto záznamy pak nasázet jako sešit k listování (např. v InDesignu, není to složité, s tím bych Vám pomohl na dálku).
Možno zvolit i nám již známý postup – svážete si doma bloček (alespoň 12 stránek) – vazba V nebo japonská – a ten vyplnit.
Aby byl nějaký termín, tak:
                                                                                               ozvěte se a  pošlete, co máte do 20. 3. 2020. Díky

Vyfoťte a pošlete na mejl lukas.henzl@sus-ostrava.cz
nebo lukashenzl@seznam.cz (je to jedno, účty mám svázané)

Nebo event. vyfoťte a přes Instagram (hledejte moje jméno:  teorie_ilustrace)
https://www.instagram.com/teorie_ilustrace/

 

Facebook (zatím) nemám
Messenger taktéž ne (ano, jsem dinosaurus)
Na  WhatsApp  jméno Lukáš Henzl
https://lukashenzl.portfoliobox.net/

 

Další / tipy:


Chill out mix

YouTube